Jdi na obsah Jdi na menu
 


2021

Mistrovství České republiky v Endurosprintu AČR 30.-31.05.2021 - Uhlířské Janovice

 

František Medek   -  PČR E2     -  sobota  1. místo

                                             -  neděle  1. místo

 

Ondřej Josífek      -  Hobby      -  sobota  5. místo   

 

Mistrovství České republiky v  Crosscountry CAMS 05. - 06.06.2021 - Šiklův mlýn

 

Vítek Tomeš         -  80 Open   -  sobota  2. místo

                                             -  neděle  4. místo

 

Ondřej Šikola       -  Pohár E1   -  sobota  5. místo

                                             -  neděle  3. místo

 

Martin Tomeš       -  Veterán Open  -  sobota  26. místo

                                                   -  neděle  16. místo

 

Batti MX Cup 05.06.2021 - Dolní Bousov

 

František Medek   -  MX1   -   sobota 2. místo

 

Mistrovství České republiky v Endurosprintu AČR 12.-13.06.2021 - Úterý

 

František Medek   -  PČR E2     -  sobota  1. místo

                                             -  neděle  1. místo

 

Mistrovství České republiky v  Crosscountry CAMS 19.-20.06.2021 - Rudník

 

Vítek Tomeš         -  80 Open   -  sobota  2. místo

                                             -  neděle  2. místo

 

Martin Tomeš       -  Veterán Open  -  sobota  6. místo

                                                   -  neděle  3. místo

 

Offroadmaraton 26.06.2021 - Milovice

 

František Medek   -  Mistr E2     -  sobota  7. místo

 

Mistrovství České republiky v Endurosprintu CAMS 10.-11.07.2021 - Zlaté Hory Jeseníky

 

František Medek   -  MČR I. E2     -  sobota 10. místo

                                                          neděle  8. místo

 

Ondřej Šikola       -  Pohár E1      -  sobota  4. místo

                                                -  neděle  4. místo

 

Enduro European Championship 07.-08.08.2021 - Kozojedy

 

František Medek   -  PČR E2        -  sobota  2. místo

                                                        -  neděle  R

 

Mistrovství České republiky v Endurosprintu CAMS 21.-22.08.2021 - Opařany

 

Vítek Tomeš        -  MČR II. E1    -  sobota  1. místo

                                                -  neděle  3. místo

 

Ondřej Šikola       -  Pohár E1      -  sobota  4. místo

                                                -  neděle  5. místo

 

František Medek   -  MČR I. E2    -  sobota  5. místo

                                                        -   neděle  6. místo

 

Martin Tomeš       -  Veterán Open   -  sobota  R

 

Crosscountry Memoriál Oldy Nývlta - 04.-05.09.2021 - Mříčná

 

František Medek   -  Trojice Profi       - sobota  3. místo

                                Dvojice Profi       neděle  2. místo

 

Ondřej Šikola       - Trojice Hobby      - sobota 11. místo

                          - Dvojice Hobby     - neděle   3. místo

 

Vítek Tomeš         - Trojice Hobby      - sobota 11. místo

                          - Dvojice Hobby     - neděle   3. místo

 

Martin Tomeš       - Trojice Hobby      - sobota  7. místo   

 

Ondřej Josífek      - Trojice Hobby      - sobota  1. místo

 

Jan Nosek            - Trojice Hobby      - sobota  1. místo

 

David Nosek         - Trojice Hobby      - sobota  1. místo

 

Michal Červa         - Trojice Hobby      - sobota 23. místo

 

Crosscountry 11.-12.09.2021 - Bystrá

 

František Medek   -  Dvojice Profi       -  sobota  3. místo

                               Licence B              -  neděle  5. místo

 

Ondřej Josífek      - Dvojice Hobby      - sobota  2. místo

 

Jan Nosek            - Dvojice Hobby      - sobota  2. místo

 

David Nosek         - Dvojice Hobby      - sobota 17. místo

 

Rostislav Šalda     - Dvojice Hobby      - sobota 17. místo

 

Martin Tomeš       - Dvojice Veterán    - sobota  4. místo

 

Jaroslav Šmíd       - Hobby E2             - neděle  5. místo

 

Mistrovství České republiky v Endurosprintu CAMS 18.-19.09.2021 - Světlá nad Sázavou

 

František Medek       -  MČR I. E2       - sobota  4. místo

                                                                neděle  5. místo

 

Ondřej Šikola           -  Pohár E1         - sobota  7. místo

                                                       - neděle  4. místo

 

Martin Tomeš           -  Veterán Open  - sobota  7. místo

 

Crosscountry Loukov 18.-19.09.2021

 

Ondřej Josífek      - Hobby      - sobota  9. místo

 

ECC Vysoké nad Jizerou 09.10.2021

 

František Medek       -  Licence B      - 11. místo

Jan Nosek                -  Licence B      -  R

Rostislav Šalda         -  E1                -  R

David Nosek             -  E2                -  2. místo

Ondřej Šikola            -  E2               - 16. místo

Karel Berka               -  E2               - 19. místo

Martin Tomeš            -  Veterán        - 29. místo

Radek Šikola             -  Veterán        -  9. místo

Ondřej Josífek           -  E3                -  2. místo

Štěpán Slavík            -  E2                - 11. místo

Jan Fedorko               -  E2               -  1. místo

 

 

Mistrovství České republiky v Endurosprintu AČR 23.-24.10.2021 - Benešov u Semil

 

František Medek    -  PČR E2           - sobota 10. místo

                                                    - neděle   2. místo

 

Mistrovství České republiky v Endurosprintu CAMS 23.-24.10.2021 - Šiklův mlýn

 

Ondřej Šikola       -  Pohár E1          - sobota  5. místo

                                                    - neděle   4. místo

 

Martin Tomeš       -  Veterán Open   -  sobota  16. místo

                                                    -  neděle  14. místo

 

Poslední tankování 30.10.2021 - Liberec

 

František Medek    -  1. místo

 

 

 

 

 

 
 


Mail list



Archiv

Kalendář
<< leden / 2022 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 184095
Měsíc: 1307
Den: 71